Політика конфіденційності

Відповідальність

Всі ризики і відповідальність у зв'язку з використанням цього сайту несе відвідувач сайту. Smartcenter.ua не може гарантувати, що сайт не містить помилок і вірусів, які можуть завдати шкоди вашій електронно-обчислювальндій техніці і / або програмному забезпеченню. Smartcenter.ua не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду вами сайту. Smartcenter.ua не несе відповідальності за будь-які збитки, яка може бути заподіяна Вам внаслідок використання цього сайту.

 

Продукти, послуги та ціни

Ми постійно прагнемо до поліпшення своєї продукції, тому будь-яка інформація на цьому сайті може бути піддана змінам. Технічні деталі, послуги та ціни в будь-якому розділі сайту можуть не бути дійсними на момент перегляду Вами сайту. Для отримання оперативної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами. Відображені на цьому сайті кольори можуть не відповідати дійсним кольорам через технологічні особливості.

 

Ваша особиста інформація

Ми слідуємо положенням чинного законодавства про захист персональних даних. Будь-яка надана Вами при використанні цього сайту інформація, що відноситься до персональних даних (телефони, адреси, тощо), буде використана тільки для цілей, зазначених нижче. Надаючи інформацію при

використанні цього сайту, а також за допомогою будь-яких інших звернень, Ви погоджуєтеся з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися і використовуватися нами в даний час і в подальшому з метою:

1) надання вам інформації про продукти, послуги та заходи, які можуть представляти для Вас інтерес;

2) проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг;

3) надання за погодженням з Вами продукції та послуг. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо надавати цю інформацію офіційним дилерам і іншим компаніям - партнерам в вищевикладених цілях.

 

Контактна інформація

Якщо у Вас виникли питання по послугам, продуктам або цінам, Ви можете звернутися до нас за номером: +38 (096) 873-61-72